• Mistrzostwa Polski WADF

   

  W kwietniu planowany jest wyjazd do Inowrocławia na Mistrzostwa Polski grupy Hokus Mini.

  22-24.03.2018r Mistrzostwa Polski w Białych Błotach. Grupy Hokus Star, Hokus Dreams i Hokusik. Startowe za Mistrzostwa płatne na konto do 5 marca OSTATECZNIE!! Koszt 30zł pierwszy start i 25zł każdy kolejny. Koszt noclegów, wyżywienia,,autokaru i ubezpieczenia wynosi 220zł. Gdyby nocleg był w hotelu do tej sumy trzeba by było dodać ok 80zł. Wyjeżdżamy 22 marca a wracamy 24 marca w nocy. Śpimy w salach szkolnych(każdy zespół oddzielnie),prysznice są do dyspozycji. Warunki są bardzo dobre. Należy mieć ze sobą swój materac,poduszkę, śpiwór lub koc (koc i poduszka jest niezbędna w podróży autokarem),przybory toaletowe, klapki i kapcie. Najlepsza torba na ten wyjazd to walizka na kółkach!! W razie pytań proszę dzwonić lub wysyłać smsy.

  Dzieci członków stowarzyszenia pomniejszają koszt wyjazdu do Białych Błot o 40zł przy opłacie za startowe. pod warunkiem uregulowanych składek.

  Przypominam wszystkim że zespół składa się z kilkunastu osób a nie jednostek indywidualnych. Każda tancerka w zespole ma znaczenie i ma swoją rolę. Jest to  solidarność zbiorowa i odpowiedzialność zbiorowa. Zapisując dziecko na zajęcia do szkoły tańca trzeba liczyć się z wydatkami. Grupa nie może tylko występować na miejskich turniejach. Na Mistrzostwa Polski jadą tylko grupy przygotowane i odpowiednio dopracowane. Instruktor nie jest cudotwórcą a dzieci nie są w stanie zapamiętać zmian w układzie. Jeżeli zmienia się układ to można liczyć na porażkę. W drużynie siła!!

  W kwietniu Łosice. Może Wilno??

Facebook