PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Hokus Art17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk


Akrobatyka17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk
Hokus Minionki17.00 - 17.50
Wiola Skardzińska


Hokus Kids17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk
Hokus Art17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk


Akrobatyka17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk
Hokus Minionki17.00 - 17.50
Wiola Skardzińska


Hokus Kids17.00 - 18.00
Dominika Bańkowska
Solo i Duety17.00 - 18.30
Dominika Bańkowska


Hokus Dreams18.30 - 20.00
Joanna Filipczuk
18.00 - 19.00 Hokusik18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk


Hokus Star18.00 - 19.30
Dominika Bańkowska
Hokus Mini18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk


Hokus Dreams18.00 - 19.45
Joanna Filipczuk
Hokusik18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk


Hokus Star18.00 - 19.30
Dominika Bańkowska
Hokus Mini18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
19.00 - 20.00 Old School19.00 - 20.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokus Mini18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Hokus Mini18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokusik18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Hokusik18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Hokus Minionki17.00 - 17.50
Wiola Skardzińska
Hokus Minionki17.00 - 17.50
Wiola Skardzińska
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Hokus Art17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk
Hokus Art17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Hokus Kids17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk
Hokus Kids17.00 - 18.00
Dominika Bańkowska
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokus Star18.00 - 19.30
Dominika Bańkowska
Hokus Star18.00 - 19.30
Dominika Bańkowska
19.00 - 20.00
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokus Dreams18.00 - 19.45
Joanna Filipczuk
Hokus Dreams18.30 - 20.00
Joanna Filipczuk
19.00 - 20.00
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

WTOREK

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Old School19.00 - 20.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Solo i Duety17.00 - 18.30
Dominika Bańkowska
18.00 - 19.00
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Akrobatyka17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk
Akrobatyka17.00 - 18.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

Facebook