logo_transStudio Tańca Sportowego HOKUS

Oficjalnie zostało zarejestrowane w 2000 roku, ale istnieje już od 1993r. Założycielem i pomysłodawcą była i jest Joanna Filipczuk, dla której taniec jest pasją od szóstego roku życia. Pierwsi tancerze szkoły są już szczęśliwymi rodzicami, studentami a niektórzy z nich są instruktorami tańca. Szkoła tańca stawia przede wszystkim na jakość, a nie na ilość tańczących w nich dzieci. Pomaga także rozwijać się jednostkom indywidualnym w wybranych stylach tańca. Wielu z nich charyzmatyczną pracą osiąga wiele sukcesów na turniejach i festiwalach tańca. Stale podnosimy poprzeczkę wymagań. Liczni tancerze z najstarszej grupy rozpoczęli już pracę jako instruktorzy tańca.

Patrycja Kozłowska była uczestnikiem programu You Can Dance  Po Prostu Bitwa w czerwcu 2010 roku. HOKUSIK w 2010r zdobył tytuł Mistrza Polski w Disco Dance formacje dzieci do lat ośmiu. Tancerze i tancerki z grup zaawansowanych rozwijają się indywidualnie w wybranych stylach tańca. Szkoła tańca rozwija takie gatunki jak jazz, modern jazz, broadway, disco, taniec klasyczny, hip hop, house, dancehall oraz rytmikę połączoną z tańcem. Nowością są zajęcia dla maluchów wraz z rodzicami. Zawsze jesteśmy otwarci na nowych tancerzy.

“Jesteśmy jak jedna wielka rodzina, a taniec jest naszym wspólnym celem”

Joanna Filipczuk

W 2009 roku przy Szkole Tańca Sportowego HOKUS powstało Stowarzyszenie Tańczące Talenty w celu wspierania młodych, zdolnych i ambitnych tancerzy. Mamy ambitne plany na nowy nadchodzący rok szkolny. Stowarzyszenie organizuje warsztaty oraz obóz letni i zimowy. Chcesz poznawać taniec razem z nami, przyjdź i zobacz jak pracujemy.


Zapisz się już dziś.

Pierwsza lekcja zawsze gratis!

 Informacje kontaktowe
Studio Tańca Sportowego HOKUS
ul. Reymonta 1a, 15-717 Białystok
  Tel. +48 606 739 892
  Email joannafhokus@interia.pl

Formularz