PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Hokus Drobinki
sala kolorowa
17.00 - 17.50

Akrobatyka
sala różowa
17.00 - 18.00
(6-9 lat)
Wiola Skardzińska
Hokus Minionki
sala różowa
17.00 - 17.50
Joanna Filipczuk
Hokus Drobinki
sala kolorowa
17.00 - 17.50

Akrobatyka
sala różowa
17.00 - 18.00
(6-9 lat)
Wiola Skardzińska
Hokus Minionki
sala różowa
17.00 - 17.50
Joanna Filipczuk
Solo, duety, mf
sala kolorowa
17.00 - 18.30
Natalia Topczewska, Gabriela Leszczyńska


Hokus Old School
sala różowa
18.30 - 20.00
Joanna Filipczuk


Hokus Dreams
sala kolorowa
18.30 - 20.00
Wiola Skardzińska


Hokus Star
sala kolorowa
18.30 - 20.00
Gabriela Leszczyńska


Hokus Star
sala kolorowa
19.00 - 20.00
Gabriela Leszczyńska
18.00 - 19.00 Hokus Art
sala kolorowa
18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Hokus Kids
sala kolorowa
18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Hokus Art
sala kolorowa
18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Hokus Kids
sala kolorowa
18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
19.00 - 20.00 Hokus Star
sala kolorowa
19.00 - 20.00
Gabriela Leszczyńska


Akrobatyka
sala różowa
19.00 - 20.00
(10-13 lat)
Wiola Skardzińska
Hokus Dreams
sala kolorowa
19.00 - 20.00
Wiola Skardzińska


Hokus Mini
sala kolorowa
19.00 - 20.00
Joanna Filipczuk
Akrobatyka
sala różowa
19.00 - 20.00
(10-13 lat)
Wiola Skardzińska
Hokus Mini19.00 - 20.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Hokus Mini
sala kolorowa
19.00 - 20.00
Joanna Filipczuk
Hokus Mini19.00 - 20.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokus Art
sala kolorowa
18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Hokus Art
sala kolorowa
18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokus Kids
sala kolorowa
18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Hokus Kids
sala kolorowa
18.00 - 19.00
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Hokus Minionki
sala różowa
17.00 - 17.50
Joanna Filipczuk
Hokus Minionki
sala różowa
17.00 - 17.50
Joanna Filipczuk
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Akrobatyka
sala różowa
17.00 - 18.00
(6-9 lat)
Wiola Skardzińska
Akrobatyka
sala różowa
17.00 - 18.00
(6-9 lat)
Wiola Skardzińska
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Akrobatyka
sala różowa
19.00 - 20.00
(10-13 lat)
Wiola Skardzińska
Akrobatyka
sala różowa
19.00 - 20.00
(10-13 lat)
Wiola Skardzińska
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Hokus Drobinki
sala kolorowa
17.00 - 17.50
Hokus Drobinki
sala kolorowa
17.00 - 17.50
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokus Dreams
sala kolorowa
18.30 - 20.00
Wiola Skardzińska
19.00 - 20.00 Hokus Dreams
sala kolorowa
19.00 - 20.00
Wiola Skardzińska
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

WTOREK

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokus Star
sala kolorowa
18.30 - 20.00
Gabriela Leszczyńska


Hokus Star
sala kolorowa
19.00 - 20.00
Gabriela Leszczyńska
19.00 - 20.00 Hokus Star
sala kolorowa
19.00 - 20.00
Gabriela Leszczyńska
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Hokus Old School
sala różowa
18.30 - 20.00
Joanna Filipczuk
19.00 - 20.00
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Solo, duety, mf
sala kolorowa
17.00 - 18.30
Natalia Topczewska, Gabriela Leszczyńska
18.00 - 19.00
Kliknij nazwę formacji aby zobaczyć więcej informacji

PIĄTEK